MENU

Potrzebujesz dedykowanej oferty specjalnej? Napisz do nas

Tanie paczki zagraniczne

Gdy czas nagli i konieczne jest skorzystanie ze sprawdzonego partnera, z pomocą przychodzi POGOTOWIE PALETOWE. Dzięki nam sprawnie, szybko i tanio zamówicie Państwo usługi kurierskie. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem i zwykła drukarka.

Współpracujemy tylko z największymi i najbardziej solidnymi firmami kurierskimi na rynku, dzięki czemu stajemy na wysokości zadania i ratujemy z opresji każdą paletę w potrzebie. Gdy czas nagli i konieczne jest skorzystanie ze sprawdzonego partnera. Dzięki nam sprawnie, szybko i tanio zamówicie Państwo usługi kurierskie. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem i zwykła drukarka.

Zastanawiasz się, w jaki sposób przesłać przesyłkę kurierską? A może masz ładunek nietypowy, trudny do zapakowania, a kolejne firmy odmawiają? Trafiłeś pod dobry adres. Przesyłki wielkogabarytowe to takie, których wymiary, a nie waga, przekraczają określone maksymalne parametry i w związku z tym wyceny dokonuje się według gabarytów paczki. Jednym z najczęstszych problemów przy wysyłce towaru jest zmierzenie się z paczką nietypową. Klienci mają trudności przede wszystkim z przesłaniem części samochodowych kurierem. Zdarza się, że musimy nadać przesyłkę o nietypowych wymiarach. Poszukiwanie kuriera do zadań specjalnych może zabrać sporo czasu.

Gdy czas nagli i konieczne jest skorzystanie ze sprawdzonego partnera. Dzięki nam sprawnie, szybko i tanio zamówicie Państwo usługi kurierskie. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem i zwykła drukarka.

Zapyta o ofertę specjalną

JAK ZAMÓWIĆ KURIERA?

Wyceń paczkę i wybierz kuriera
Dokładnie zaadresuj
Opłać online
Wydrukuj list przewozowy
Czekaj na przyjazd wybranego kuriera

Aktualności

Zmiany u przewoźnika DPD

Zmiany u przewoźnika DPD

Szanowni Państwo,Informujemy, że przewoźnik DPD wprowadził następujące zmiany, począwszy od 1 maja 2021:- maksymalne param...
Jak wysłać materac kurierem?

Jak wysłać materac kurierem?

Szukasz przewoźnika, który sprawnie i tanio dostarczy materac do nowego nabywcy? Zależy Ci na niezawodnych usługach...

Współpracujemy z najlepszymi kurierami

  • DHL
  • DPD
  • TNT
  • UPS