MENU

Wysyłka silnika kurierem

Wysyłka silnika kurieremPrzesyłka z silnikiem musi być przewożona na palecie. Jeśli wymiary liczone z opakowaniem nie przekraczają 120 cm długości, 80 cm szerokości i 100 cm wysokości, a waga 400 kilogramów, za wysyłkę kurierem zapłacisz już od 160 zł brutto. Zamów kuriera DHL w opcji bez pobrania.

Jeśli nadajesz większą lub cięższą przesyłkę lub chcesz wysłać paletę za pobraniem, poproś o indywidualną wycenę transportu silnika samochodowego.

Choć wysyłamy coraz więcej części samochodowych kurierem, to zdarza się, że z niektórymi możemy mieć problemy. Nie wszyscy przewoźnicy w swoich ofertach mają na przykład usługę przewozu silnika. Ze względu na wagę i wymiary oraz specyfikę przede wszystkim wymaga on wyczyszczenia z płynów, przewożenia na palecie i odpowiedniego zapakowania.

120x80cm i 100cm wysokości oraz 400 kg już od 160zł brutto

Paleta kurierska - silnik - już od 160zł brutto

 

Jak zapakować silnik?

Jak wysłać części samochodowe kurieremSilnik kurierem wysyłamy na palecie. Po taką przesyłkę przyjedzie przewoźnik specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Zarówno nadawca, jak i odbiorca muszą więc przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Silnik musi być w stanie "suchym" - przed transportem należy pozbyć się z niego wszystkich płynów eksploatacyjnych. Następnie należy umieścić go na palecie w taki sposób, by był stabilny oraz zabezpieczyć go tekturą, folią bąbelkową lub streczem. Silnik musi być przymocowany do podstawy tak, by się nie przesuwał, a tym samym nie stanowił zagrożenia dla innych przesyłek. Tak przygotowaną paletę kurier odbierze od nadawcy i zawiezie do odbiorcy, a tę drogę można śledzić w bezpłatnym panelu na stronie internetowej.

Ofertę przewozu części samochodowych znajdziemy u wielu kurierów, choć szczegółowe wytyczne na przykład dotyczące pakowania mogą być różne. Warto wybierać przewoźnika, który ma doświadczenie w transporcie ciężkich i problematycznych ładunków. Wysyłka silnika kurierem pozwala mieć pewność, że dotrze on do odbiorcy w stanie nienaruszonym.

 

Jak wysłać części samochodowe kurierem?

W naszej ofercie znajdziesz propozycje różnych przewoźników, którzy bez najmniejszego problemu przewiozą silnik samochodowy kurierem. To usługi dedykowane branży motoryzacyjnej, czyli na przykład warsztatom, serwisom czy też sklepom, ale również klientom indywidualnym. Dla stałych klientów przygotowujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz gwarantujemy szybką i rzetelną realizację zleceń, a poza tym konkurencyjne ceny. Przesyłkę z silnikiem kurierem wyślesz już od kwoty 160 zł.

120x80cm i 100cm wysokości oraz 400 kg już od 160zł brutto

Paleta kurierska - silnik - już od 160zł brutto

 

Zobacz w cenniku, ile zapłacisz za wysyłkę silnika kurierem

 

‹ Poradniki