MENU

Jak tanio wysłać kurierem skuter?

Chcesz wysłać skuter kurierem? Sprawdź dokładne wymiary oraz wagę zapakowanego na palecie pojazdu. Jeśli przesyłka ma długość maksymalnie 160 cm, szerokość do 80 cm a wysokość do 100cm oraz waży nie więcej niż 300kg, możesz szybko nadać ją kurierem za 450zł brutto. Jeśli nie mieści się we wskazanych parametrach, poproś o indywidualną wycenę usługi.

Skuter do 300kg i 160cm długości już od 450 zł

Zamów kuriera

Motocykl do 500kg i 200cm długości już od 470 zł

Zamów kuriera

Szukasz innych wymiarów? Wyceń transport swojego motocyklaJak wysłać skuter?

Jak tanio wysłać kurierem skuterNiezmiennie najlepiej skuter wysłać kurierem. To najpewniejszy sposób, by pojazd dotarł do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Przy wpisywaniu parametrów przesyłki należy pamiętać, że waga i rozmiar palety wchodzą w parametry całej paczki. Po wypełnieniu zlecenia, opłaceniu usługi i wydrukowaniu listu przewozowego kurier odbiera skuter spod wskazanego adresu i zawozi do odbiorcy. Tę drogę można śledzić w dedykowanym panelu. Oczywiście ze względu na fakt, że skuter przewożony jest na palecie i jest ciężkim, dużym ładunkiem, kurier przyjedzie do niego specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Należy na podjeździe przygotować zatem wystarczająco dużo miejsca, by umożliwić załadunek i rozładunek.

 

Ile kosztuje wysyłka skutera kurierem?

Skutery stały się bardzo popularne na polskich drogach. Sprawdzają się w miejskim ruchu oraz są niezwykle praktyczne. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup tego typu pojazdu i często dokonuje transakcji właśnie w internecie. Rośnie również handel maszynami używanymi, a tym samym również poszukiwanie, jak szybko i tanio wysłać skuter kurierem. Oferty przewoźników są bardzo zróżnicowane, ale na naszej stronie możesz sprawdzić, że wysyłka motocykla może kosztować od 360 zł.

 

Jak przygotować skuter do transportu kurierem?

 Ile kosztuje transport skutera kurierem?Jeśli chcesz wysłać skuter kurierem, należy znaleźć przewoźnika, który obsługuje tak duże i specyficzne przesyłki oraz dostosować się do wytycznych w zakresie przygotowania pojazdu oraz jego zapakowania. W naszej ofercie znajdziesz kilka firm, które bez problemu przewożą ciężkie i duże przesyłki, a także realizują nietypowe zlecenia. Kurier DHL skutery dostarcza po odpowiednim przygotowaniu. Przewoźnik wymaga, by motocykl był transportowany na palecie, a wszystkie jego elementy muszą być zabezpieczone tekturą oraz folią bąbelkową oraz streczową. Szczególnie istotne jest to w przypadku wystających i delikatnych elementów, a także części ruchomych czy podatnych na zarysowania. Oczywiście to od odpowiedniego zapakowania skutera dla kuriera w dużej mierze zależeć będzie, w jakim stanie dotrze on do odbiorcy.

 

Jak wysłać skuter za granicę?

Zarówno handel zagraniczny, jak i emigracja Polaków czy też pragnienie sprowadzenia motocykla z zagranicy sprawiają, że ilość przesyłek międzynarodowych z roku na rok rośnie. Zarówno wysyłka skuterów z Niemiec, jak i transport motocykli z Anglii stają się bezproblemowe, ponieważ przewoźnicy dość sprawnie odpowiadają na zapotrzebowanie rynku. Za pomocą naszej strony bez problemu znajdziesz odpowiednią ofertę, która będzie konkurencyjna cenowo. Jeśli masz problemy, by wycenić paletę ze skuterem i prawidłowo wpisać jej parametry, skontaktuj się z nami.

 

Zobacz też jak wysyłać motocykl kurierem oraz jak wysłać paczki nietypowe

‹ Poradniki