MENU

Wysyłka motocykla kurierem

Wiele rzeczy zamawiamy przez internet i ciężko się dziwić, że nawet ciężki sprzęt czy pojazdy stały się atrakcyjnym towarem z sieci. Szczególnie że w wielu wypadkach jest to rzecz zakupiona na aukcjach internetowych lub też przez ogłoszenie. Jeśli wydaje ci się, że problemem jest wysłanie motocykla kurierem, to sprawdź oferty naszych przewoźników. Wielu z nich specjalizuje się w transporcie dużych i ciężkich ładunków oraz gwarantuje klientom szybkie i rzetelne wykonanie usługi w atrakcyjnej cenie.

 

Jak wysłać motocykl kurierem?

Wysyłka motoru kurieremJednym z najlepszych i najtańszych sposobów wysyłki motocykla jest przesyłka kurierska. Poza tym to opcja wygodna, ponieważ całą procedurę wypełniania formularza przeprowadzamy online. Tam w odpowiednie miejsca wpisujemy parametry przesyłki z motocyklem takie jak waga, rozmiar, dane adresowe i wybieramy opcje dodatkowe – na przykład zalecane w tej sytuacji ubezpieczenie. W efekcie otrzymujemy oferty kurierów wraz z cenami. Po wyborze interesującej nas propozycji drukujemy list przewozowy i z przygotowanym motocyklem czekamy na kuriera. Po przesyłkę paletową przyjedzie przewoźnik samochodem z windą lub podnośnikiem i należy przygotować mu odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Całą drogę do odbiorcy możemy śledzić w dedykowanym formularzu online.

Skuter do 300kg i 160cm długości już od 450 zł

Zamów kuriera

Motocykl do 500kg i 200cm długości już od 470 zł

Zamów kuriera

 

Szukasz innych wymiarów? Wyceń transport swojego motocykla

 

Jak zapakować motocykl?

Jak wysłać motocykl kurieremOferta firm kurierskich szybko dostosowuje się do zmieniającego się rynku i potrzeb klientów. Również transport ciężkich i dużych ładunków oraz innych nietypowych rzeczy nie stanowi już problemu oczywiście pod warunkiem odpowiedniego ich zapakowania zgodnie z wytycznymi przewoźnika. Motocykle kurierzy przewożą bez problemów, a dzięki zebraniu różnych ofert na naszej stronie masz dostęp do niezwykle atrakcyjnych propozycji. Oczywiście jest to przesyłka niestandardowa i wymaga od nadawcy specjalnego przygotowania.

Motor kurierem ze względu na dużą wagę oraz wymiary musi być przewożony na palecie. Wszystkie ruchome i delikatne elementy należy zabezpieczyć tekturą, styropianem, folią bąbelkową i streczem. Poza tym należy pamiętać, że karoserię trzeba również chronić przed zarysowaniami i wgnieceniami. To pozwoli zabezpieczyć maszynę, bo nawet przy dużej staranności kuriera wiele rzeczy może się zadziać. Motocykl na palecie musi być w taki sposób umocowany, by się nie przemieszczał, ani nie wywrócił się i tym samy nie stanowił zagrożenia dla innych przesyłek. Trzeb również dopilnować, aby pojazd był w stanie "suchym" - to znaczy bez paliwa, olejów i innych płynów.

 

Sprawdź, ile kosztuje przesyłka paletowa

 

‹ Poradniki