MENU

Cennik kuriera AMBRO

Cennik kuriera AMBRO Express Kurier Ambro specjalizuje się przede wszystkim w przewożeniu paczek niestandardowych. Doskonale odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych oraz firm – szczególnie tych z branży motoryzacyjnej. To właśnie części samochodowe bywają najbardziej problematycznym ładunkiem do wysłania, a w wielu przypadkach trudności sprawia także samo przygotowanie ładunku do drogi. W efekcie kurier Ambro staje się świetną alternatywą na rynku, a doświadczenie pracowników, nowoczesna flota transportowa oraz sprawdzone procedury sprawiają, że nawet delikatne ładunki docierają do odbiorców w stanie nienaruszonym.

Cennik kuriera AMBRO

Waga/UsługaNettoBrutto
Paczka standard do 30 kg 1142,28175,00
Paczka standard do 50 kg 1162,60200,00
Dłużyca 30 kg 2211,38260,00
Dłużyca 50 kg 2260,16320,00
Dopłata gabarytowa do paczki, do 30 kg 324,3930,00
Dopłata gabarytowa do paczki, do 50 kg 3121,95150,00
Pobranie – do 7000 zł4,0655,00
Ubezpieczenie do 100 złGratis
Ubezpieczenie do 7000 zł3,254,00
Serwis SMS1,632,00
Opłata weryfikacyjna20,3325,01
Pusty podjazdzwrot poniesionych kosztów
Ponowna dostawa20% frachtu 
Magazynowanie/dzień2,443,00
Zwrot do nadawcy100% ceny podstawowej
Przeadresowanie do 18:0016,2620,00
Przeadresowanie po 18:00 416,26 + dodatkowy fracht20,00 + dodatkowy fracht

1. Paczka standardowa to taka paczka, której długość nie przekracza 200cm oraz suma 3 wymiarów nie przekracza 300 cm.

2. Usługa spedycji na przesyłce, której długość przekracza 200cm nazywamy dłużycą. Maksymalna długość najdłuższego boku to 400cm, natomiast suma pozostałych dwóch boków nie może przekroczyć 50cm.  

3. Stosowana, gdy suma 3 wymiarów jest większa niż 300 i mniejsza lub równa 400cm.  

4. Dodatkowy fracht liczony pomiędzy pierwotnym a nowym miejscem dostawy. 


 

Nadanie paczki kurierem Ambro

Paczki niestandardowe są przez przewoźników definiowane jako te, które nie mieszczą się w zalecanych parametrach, są nieodpowiednio zapakowane lub też mają inny kształt niż ten, którego wymaga przewoźnik. Taka wysyłka bywa problematyczna i jest sporo droższa. Poza tym wielu kurierów ogranicza również rodzaj towarów, jakie przewozi. Dlatego właśnie większość klientów stara się nadawać przesyłki sortowalne lub szuka pewnego rodzaju alternatywy. Kurier Ambro specjalizuje się w doręczeniach niestandardowych i wymagających przesyłek. Bez problemu dostarczy do odbiorcy towary podatne na uszkodzenie oraz te, które wymagają określonej pozycji podczas transportu, o ile paczki będą odpowiednio oznaczone. To idealna opcja dla tych, którzy nadają okazjonalnie i tych, dla których wysyłka nietypowych przedmiotów to podstawa prowadzonego biznesu. Poza tym przewoźnik nie będzie wymagać tego, by części samochodowe były zapakowane w karton o regularnych kształtach, co może być problematyczne.

Co oferuje kurier Ambro?

Kurier Ambro to doświadczony przewoźnik, który dysponuje odpowiednimi narzędziami, by szybko i bezpiecznie doręczać nawet duże i niestandardowe przesyłki do odbiorcy. Doskonale dostosowuje się do zmian na rynku, a także do oczekiwań klientów. W efekcie poza transportem oferuje im również magazynowanie i obsługę towarów. Elastyczne usługi sprawiają, że firma szybko się rozwija i przede wszystkim wyspecjalizowała się w transporcie części motoryzacyjnych oraz dużych ładunków. Przewoźnik sprawnie działa na terenie Polski, Irlandii, Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. To rewelacyjna opcja dla importerów i eksporterów oraz tych wszystkich, którym zależy na terminowych doręczeniach. Ambro sprawną obsługę zawdzięcza profesjonalnej flocie samochodów oraz logistyce. Marka stale się rozwija, a tym samym niezmiennie wyznacza trendy w branży.

Jak zapakować części samochodowe Ambro?

Części samochodowe najczęściej nadawane są jako przesyłki niestandardowe. Warto również pamiętać, że wiele firm w ogóle nie dostarcza tego typu ładunków. Przede wszystkim części samochodowe ze względu na wagę, wymiary, podatność na uszkodzenia i specyfikę są trudne w obsłudze i wymagają odpowiedniego przygotowania do drogi i oznaczenia przesyłki. Doskonale z takimi zleceniami radzi sobie kurier Ambro, który bez problemów dostarcza maski samochodowe, silniki czy skrzynie biegów oraz wiele innych elementów szybko i bezpiecznie. To doskonałe rozwiązanie dla mechaników, sklepów motoryzacyjnych czy też klientów indywidualnych, bo przewoźnik dowiezie paczkę w każdy zakątek kraju. Poza tym atrakcyjny jest również cennik Ambro oraz cała paleta opcji dodatkowych, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb. Wpływają one oczywiście na cenę kariera. Klienci wybierają również metodę płatności, mogą zadeklarować wartość ładunku, a także uruchomić wygodne mobilne powiadomienia. Najczęściej wykorzystywaną opcją dodatkową jest bezpłatny moduł śledzenia przesyłek. Pozwala on sprawdzić, gdzie jest paczka oraz oszacować, jaki będzie jej prognozowany termin doręczenia.

Odpowiednie pakowanie części samochodowych gwarantuje, że przesyłka dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Ładunek musi być czysty i pozbawiony płynów eksploatacyjnych, a szczególną uwagę należy zwrócić na delikatne i podatne na uszkodzenia oraz otarcia elementy. W tym celu warto wykorzystać tekturę, folię bąbelkową czy sterczową. Świetnie sprawdza się na przykład przy zabezpieczaniu narożników maski samochodowej. Kurier Ambro przewozi paczki o maksymalnej wadze do 50 kilogramów. Suma trzech boków nie może być większa niż 400 centymetrów. Doradcy Ambro proponują również indywidualną wycenę.

Przesyłki wielkogabarytowe Ambro

Kurier Ambro dzięki specjalnym samochodom jest w stanie przewieźć meble oraz inne przesyłki o dużych gabarytach. Dzięki temu zakupy w internecie, na aukcjach czy też przeprowadzka nie będą problemem. Kurier Ambro dysponuje profesjonalnymi samochodami z windą lub podnośnikiem, dedykowanymi pasami mocującymi oraz matami. Całość jest zabezpieczana szczelnymi plandekami. Można mieć pewność, że nawet duże meble dotrą do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Kurier Ambro dostarcza ładunki, które dla innych są problematyczne.


Skontaktuj się z nami i poproś o indywidualną wycenę.