MENU

Oferta kurierska dla mechaników

Oferta kurierska dla mechanikówSpecjaliści od naprawy samochodów czy też innych pojazdów potrzebują szeregu różnych maszyn, części zastępczych oraz akcesoriów. Wiele z nich jest używanych, a handel internetowy elementami kwitnie. Z założenia to rzeczy nietypowe, ponadgabarytowe i wymagające specjalnego traktowania na każdym etapie transportu. Warto więc zwrócić uwagę na to, że doświadczony kurier części samochodowe przewiezie bez problemu od nadawcy do odbiorcy. Co istotne, usługa zostanie wykonana z najwyższą starannością, nawet gdy nadajemy bardzo specyficzne elementy.

 

Oferta dla warsztatów i mechaników

 

Przesyłki niestandardowe z częściami samochodowymi

Współpracujemy z najlepszymi kurierami na rynku i dzięki temu jesteśmy w stanie swoim klientom zaproponować najkorzystniejsze oferty zarówno w zakresie przewozu paczek standardowych, jak i nietypowych takich jak dłużyca czy przesyłka ponadgabarytowa. Tani kurierzy dokładają również starań, aby docierały one do odbiorców w stanie nienaruszonym. Drogę tę można śledzić w dedykowanym panelu dostępnym online. W ten sposób zostaniemy również poinformowani o tym, że odbiorca odebrał paczkę lub paletę. Poza tym przewoźnicy proponują bardzo atrakcyjne ceny zarówno dla stałych klientów, jak i okazjonalnych, a zwroty pobrań realizują w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu twoja firma ma zapewnioną płynność finansową.

 

Tani kurier od części samochodowych

Tani kurier od części samochodowychPoza gwarancją bezpiecznego i szybkiego doręczenia warto zaznaczyć, że kurier części samochodowe przewozi w atrakcyjnych cenach. To opcje zarówno dla stałych klientów, którzy korzystają z podpisanych umów oraz nadawców jednorazowych. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, więc nawet skomplikowana przesyłka nie będzie generować problemów. Warto z naszej oferty wybrać doświadczonego przewoźnika oraz dokładnie zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi na przykład pakowania akcesoriów. Przygotowanie przesyłki z częściami samochodowymi jest bowiem kluczową rzeczą, jeśli chcemy, by paczka dotarła do odbiorcy bezpiecznie, a także by nie uszkodziła innych przesyłek. Specjalna oferta dedykowana jest więc mechanikom, pracownikom warsztatów, czy też handlarzom częściami samochodowymi oraz klientowi indywidualnemu.

 

Sprawdź, co możemy ci zaproponować w ramach współpracy

 

‹ Poradniki