MENU

Potrzebujesz dedykowanej oferty specjalnej? Napisz do nas

Tanie palety krajowe

Gdy czas nagli i konieczne jest skorzystanie ze sprawdzonego partnera, z pomocą przychodzi POGOTOWIE PALETOWE. Dzięki nam sprawnie, szybko i tanio zamówicie Państwo usługi kurierskie. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem i zwykła drukarka.

Współpracujemy tylko z największymi i najbardziej solidnymi firmami kurierskimi na rynku, dzięki czemu stajemy na wysokości zadania i ratujemy z opresji każdą paletę w potrzebie. Gdy czas nagli i konieczne jest skorzystanie ze sprawdzonego partnera. Dzięki nam sprawnie, szybko i tanio zamówicie Państwo usługi kurierskie. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem i zwykła drukarka.

Zastanawiasz się, w jaki sposób przesłać przesyłkę kurierską? A może masz ładunek nietypowy, trudny do zapakowania, a kolejne firmy odmawiają? Trafiłeś pod dobry adres. Przesyłki wielkogabarytowe to takie, których wymiary, a nie waga, przekraczają określone maksymalne parametry i w związku z tym wyceny dokonuje się według gabarytów paczki. Jednym z najczęstszych problemów przy wysyłce towaru jest zmierzenie się z paczką nietypową. Klienci mają trudności przede wszystkim z przesłaniem części samochodowych kurierem. Zdarza się, że musimy nadać przesyłkę o nietypowych wymiarach. Poszukiwanie kuriera do zadań specjalnych może zabrać sporo czasu.

Gdy czas nagli i konieczne jest skorzystanie ze sprawdzonego partnera. Dzięki nam sprawnie, szybko i tanio zamówicie Państwo usługi kurierskie. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem i zwykła drukarka.

Zapyta o ofertę specjalną

JAK ZAMÓWIĆ KURIERA?

Wyceń paczkę i wybierz kuriera
Dokładnie zaadresuj
Opłać online
Wydrukuj list przewozowy
Czekaj na przyjazd wybranego kuriera

Aktualności

Jak wysłać materac kurierem?

Jak wysłać materac kurierem?

Szukasz przewoźnika, który sprawnie i tanio dostarczy materac do nowego nabywcy? Zależy Ci na niezawodnych usługach...
Dostawa pralki kurierem

Dostawa pralki kurierem

Dziś chcemy Cię zachęcić do taniej wysyłki pralki kurierem. To naprawdę doskonały sposób na sprawne i tanie dostarc...

Współpracujemy z najlepszymi kurierami

  • DHL
  • DPD
  • TNT
  • UPS